Czy lustro na całej ścianie w łazience jest dobrym pomysłem?

Istnieją dwie drogi, które można przejść z lustrami w łazience: możesz mieć duże lustro, które obejmuje całą ścianę, lub możesz mieć wiele małych luster.

Niektórzy ludzie wolą mieć jedno duże, pełnowymiarowe lustro na ścianie nad umywalką. Jest to dobre rozwiązanie zarówno dla celów modowych, jak i pielęgnacyjnych. Jeśli lubisz zakupy odzieżowe, miło jest móc zobaczyć, jak wygląda strój od stóp do głów (a w przypadku mężczyzn, od spodni do butów). Będziesz również w stanie śledzić, co robisz podczas pielęgnacji – dobrym pomysłem jest, aby dwukrotnie sprawdzić w lustrze przed wykonaniem jakichkolwiek ruchów.

Wiele osób zakłada, że pełne lustro na ścianie jest lepsze niż wiele mniejszych luster w całym pokoju. Jednak istnieją pewne poważne wady tego pomysłu. Po pierwsze, jeśli dostaniesz się zbyt blisko lustra i pochylisz się blisko, może to zniekształcić twój obraz i sprawić, że będzie wyglądał na większy niż w rzeczywistości. Im więcej masz luster, tym mniej zniekształcony będzie wyglądał każdy. Ponadto istnieją badania pokazujące, że posiadanie wielu luster w danym obszarze może faktycznie sprawić, że ludzie poczują się szczuplejsi (nawet jeśli nie są). Więcej na temat remontu znajdziesz na stronie https://totalnyremont.pl/ .