Jaką kurtkę wybrać na jesień?

Wraz z ochłodzeniem się pogody pojawia się potrzeba zakładania warstw. Wybór tego, co nosić w te chłodne dni może być trudny, ale jest to również okazja, aby pokazać swój styl. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji kurtek, które pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu:

Pikowana: Jeśli chcesz czegoś nieco innego niż przeciętna kurtka puffy, zdecyduj się na coś pikowanego. Ta kurtka jest świetna na okres przejściowy między porami roku, ponieważ może funkcjonować jako kurtka letnia lub zimowa w zależności od tego, ile warstw nosisz pod nią. Jej subtelne kolory i wzory pozwalają na noszenie jej również do wszystkiego.

Camel: Camel jest jednym z tych kolorów, które mogą iść z po prostu o wszystkim. Jest ciepły i świetnie komponuje się z większością jesiennych kolorów. Jeśli nie jesteś pewna, jaki kolor wybrać w tym sezonie, camel jest bezpiecznym wyborem. Wygląda też dobrze na wszystkich!

Tweed: Tweed to kolejny z tych kolorów, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Jasnobrązowy kolor sprawdza się w połączeniu z ciemniejszymi brązami, czernią i szarością; nie musisz więc martwić się o dopasowanie koloru swojego stroju do odcienia marynarki – zawsze będziesz wyglądać spójnie. Więcej artykułów na temat mody znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .