Jakie kolory dodatków wybrać do mieszkania?

Zanim przejdziemy do konkretów, zacznijmy od szybkiego przypomnienia, dlaczego w ogóle patrzysz na akcesoria: ponieważ pomagają one wypełnić i sprawić, że twoja przestrzeń poczuje się jak dom. Jeśli zaczynasz od zera, może nie być wiele w kategoriach wystroju, który jest już na miejscu, ale istnieje wiele sposobów, aby dodać kolor i teksturę do swojego mieszkania.

Możesz również poszukać mebli, które są już kolorowe lub teksturowane; na przykład, jeśli masz mały stół jadalny, ale chcesz wygodnie usadowić cztery osoby, być może lepiej sprawdzi się w przestrzeni, w której nie musisz widzieć nóg – na przykład pod wyspą kuchenną, która oczywiście będzie bardzo zajęta urządzeniami i innymi meblami wokół niej.

Jeśli chcesz dodać kolor i teksturę do istniejącego pomieszczenia, pomyśl najpierw o wszystkich elementach w pokoju: jeśli masz ciemne drewniane podłogi lub ciemne ściany, każdy rodzaj kolorowego lub wzorzystego akcesorium może wyróżniać się zbytnio i sprawić, że przestrzeń będzie wydawać się zajęta. Zamiast tego rozważ utrzymanie rzeczy neutralnych i trzymanie się tylko jednego popu koloru lub jednego interesującego kawałka teksturowanego mebla. Pamiętaj jednak, że nie można się pomylić z większą ilością kolorów – jeśli czujesz się odważny, nie powstrzymuj się! Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://domup.pl/ .