Jakie kosmetyki należy mieć w domu?

Jeśli chodzi o rzeczy takie jak kosmetyki, potrzebujemy tylko trochę, aby wykonać pracę i wyglądać najlepiej. Pytanie brzmi, co dokładnie powinieneś mieć w swoim domu?

Twoja kolekcja kosmetyków będzie oczywiście różnić się od osoby do osoby, w zależności od rodzaju skóry, rodzaju włosów i innych czynników. To powiedziawszy, są pewne ogólne rzeczy, które każdy powinien mieć w swojej kosmetyczce: uniwersalny krem nawilżający do twarzy dla skóry normalnej i suchej; lekki, ale odżywczy krem nawilżający do twarzy dla tych, którzy mają skórę tłustą lub mieszaną; filtr przeciwsłoneczny SPF 15 lub wyższy; i płyn do demakijażu z kwasem salicylowym lub glikolowym. Te pięć elementów zestawu do makijażu da Ci solidne podstawy, na których zbudujesz swoją kolekcję.

W tym momencie gry możesz się zastanawiać, ile to za dużo, jeśli chodzi o kosmetyki. Odpowiedź zależy od Twojego osobistego budżetu i tego, ile produktów faktycznie używasz. Jeśli używasz tylko kilka produktów na twarzy każdego dnia, to może kilka więcej byłoby w porządku, ale jeśli zaczynasz zabraknąć miejsca w swojej apteczce, to prawdopodobnie nadszedł czas, aby rozpocząć paring down liczbę marek i rodzajów produktów, które masz. Więcej na temat urody znajdziesz na stronie https://detaille.pl/ .