Jeden czy dwa monitory gamingowe? – w co lepiej zainwestować

Chociaż istnieje kilka przypadków, w których można wolą mieć dwa monitory zamiast jednego, to zazwyczaj nie jest to najlepszy wybór dla gier. Posiadanie podwójnych monitorów może z pewnością zaoferować pewne korzyści, ale ważne jest, aby rozważyć, jak bardzo będziesz naprawdę używać ich przed inwestowaniem w nich. Istnieje kilka rzeczy, które sprawiają, że mniej niż idealne dla większości ludzi, w tym wyższa cena tag, bardziej zagracone miejsce na pulpicie i niższy poziom wydajności.

Pierwszą kwestią jest koszt. Dobry monitor sam może kosztować około 100 dolarów lub więcej, a dwa z nich dodaje do ponad 200 dolarów – i to przed dodaniem w koszt karty graficznej, że trzeba będzie w celu prowadzenia ich prawidłowo. Jeśli twój obecny komputer nie ma wystarczającej mocy, aby obsłużyć dwa monitory, to trzeba by uaktualnić kartę graficzną, jak również (co prawdopodobnie będzie uruchomić co najmniej 300 dolarów).

Drugim problemem jest to, że dwa monitory zajmują dużo miejsca na biurku. To może być problem, jeśli biurko jest już zagracone z innych przedmiotów, więc ważne jest, aby myśleć o tym, ile miejsca naprawdę chcesz, aby ta konkretna inwestycja podjąć w swoim życiu. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://intely.pl/ .