Na co zwracać uwagę przy zakupie głośnika bluetooth?

Jeśli jesteś na rynku przenośnego głośnika bluetooth, czy to do przesyłania muzyki, czy do prowadzenia rozmów konferencyjnych w podróży, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Jeśli jest to muzyka, będziesz chciał głośnik, który jest w stanie produkować ostry i czysty dźwięk z dobrymi basami. Możesz uzyskać całkiem dobry pomysł na to, jak dobrze głośnik będzie działał, słuchając niskich częstotliwości utworu – dudniące basy w utworze „Radioactive” zespołu Imagine Dragons okazały się doskonałym testem jakości.

Jeśli chcesz zabrać swój głośnik na zewnątrz, potrzebujesz czegoś wytrzymałego, co będzie odporne na zachlapania wodą i kurz. Jeśli planujesz używać go w pobliżu wody, upewnij się, że komora baterii jest zamknięta wystarczająco szczelnie, aby zapobiec przedostawaniu się cieczy do środka. Jeśli chodzi o moc, nie ma potrzeby martwić się o żywotność baterii, ponieważ trwają one bardzo długo i są dość łatwe do naładowania ponownie.

Zwróć też uwagę na to, jakie porty ma głośnik: Ładowanie przez USB jest preferowane, ponieważ jest wygodniejsze niż posiadanie osobnych kabli do wszystkiego. Jeszcze jedna rzecz: jeśli możesz sobie na to pozwolić, nie oszczędzaj! Dodatkowy koszt jest tego wart, jeśli chodzi o jakość dźwięku i komfort. Więcej na temat technologii na stronie https://supertechnology.pl/ .