Idealne fryzury dla szczupłych twarzy

Cienkie i długie twarze są najbardziej uniwersalne pod względem fryzur, ponieważ przy odrobinie kreatywności, możesz uzyskać prawie każdy wygląd, jaki chcesz. Kluczem jest unikanie fryzur, które dodadzą Twojej twarzy ciężaru, co może sprawić, że będzie się ona wydawać jeszcze dłuższa.

Jednym z najbardziej pochlebnych cięć dla tego typu twarzy jest asymetryczny bob, który jest krótki po bokach i przycięty na karku. Rozważ również boba sięgającego brody z długimi warstwami, które obramowują twarz, lub długie loki spiętrzone na szczycie w niechlujny kok. Jeżeli szukasz czegoś bardziej uporządkowanego, zdecyduj się na gładką grzywkę i głęboki przedziałek z boku. Możesz również spróbować grzywki z przedziałkiem na środku głowy – długie grzywki, które opadają na czoło, idealnie pasują do Twojego kształtu twarzy.

Jeżeli chcesz nadać włosom objętości i tekstury, zbierz je z czoła i z dala od uszu. Dodatkowa długość po obu stronach zrównoważy ogólny wygląd Twojej twarzy. Aby pokazać wszechstronność tej fryzury, upnij ją z odrobiną soli morskiej w sprayu, aby nadać jej teksturę i wykończ lekko utrwalającym lakierem.

Aby podkreślić oczy i nadać sobie przewagę nad resztą pomieszczenia, wybierz dobrze zarysowane brwi, a nie grube. Więcej artykułów na temat urody znajdziesz na stronie https://upwoman.pl/ .