Idealne zapachy na jesień

Zapachy to świetny sposób na dodanie odrobiny elegancji do swojej jesiennej garderoby. Chrupiące, chłodne powietrze jesieni jest idealne do dodawania warstw i ciepła, takich jak swetry i buty, co oznacza, że możesz również dodać odrobinę ciepła i bogactwa do swoich strojów z dobrym zapachem.

Górne nuty: Górne nuty to pierwsze rzeczy, które wyczuwasz z zapachu. Są to lżejsze zapachy, które dają ogólne wrażenie zapachu. Na jesień, górne nuty będą zawierać takie rzeczy jak cynamon i gałka muszkatołowa, ale inne ciepłe przyprawy mogą również działać. Jeśli chcesz czegoś, co pachnie jak jesień, ale nie jest zbyt pikantne, wanilia działa wspaniale lub możesz spróbować nut kwiatowych dla bardziej kobiecego zapachu.

Nuty bazowe: Nuty bazy to głębsze zapachy, które tworzą środek większości zapachów. Zazwyczaj są to zapachy drzewne lub ziemiste, które dobrze pasują do chłodniejszych miesięcy jesieni. Drzewo cedrowe jest jedną z najpopularniejszych nut bazowych w zapachach jesiennych, ale tytoń i skóra również dobrze sprawdzają się w tym sezonie.

Nuty środkowe: Nuty środkowe znajdują się pod względem siły pomiędzy nutami górnymi i bazowymi. Są zazwyczaj lżejsze niż nuty bazowe, ale mocniejsze niż górne. Na ogół mają bardziej kwiatowy zapach. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://stylishbasket.pl/ .