Który eyeliner warto wybrać?

Pen eyelinery są świetne dla szybkiego, zdefiniowanego spojrzenia. Są łatwe do uzyskania ostrych linii z, a ponieważ są one w tak wielu kolorach, mogą być używane do tworzenia odważnych, żywe linie, które sprawiają, że oczy pop. Cienka końcówka sprawia, że z łatwością stworzysz cienkie linie w kształcie skrzydełek.

Linery w ołówku są świetne, ponieważ są zwykle tańsze niż rodzaj pióra i trwają dłużej, ale niektórzy ludzie uważają, że trudniej jest z nimi pracować, ponieważ nie ma nic, co powstrzymałoby ołówek przed rozpadnięciem się, dopóki go nie naostrzysz.

Płynne linery są naprawdę popularne na Instagramie ze względu na dramatyczne efekty, które mogą osiągnąć. Masz większą kontrolę nad grubością i definicją linii z płynnym linerem niż z jakimkolwiek innym, ponieważ możesz wybrać, aby zastosować tak mało lub tak dużo produktu, jak chcesz. Płynne linery są świetne dla dramatycznego wyglądu lub codziennego naturalnego… ale jeśli masz tłustą skórę, możesz odkryć, że te rodzaje linerów łatwo się rozmazują lub zajmują dużo czasu, aby wyschnąć na tyle, abyś mogła nałożyć drugą warstwę bez mieszania się z pierwszą i tworzenia niezręcznego efektu.

Niektóre eyelinery występują w formie sztyftu, ale nie zawsze są one uznawane za prawdziwe ołówki lub płyny. Więcej informacji na temat urody na stronie https://ohmadame.pl/ .