Jak stylizować białą bluzkę?

Stylizacja białej bluzki zależy od Twojego nastawienia, a nie od koloru. Ponieważ jest ona tak powszechna, jestem znana z tego, że noszę ją jako swego rodzaju „uniform”, gdy jestem zbyt zajęta lub nie mam ochoty zastanawiać się, co założyć. Wspaniała biała bluzka może być łatwo ubrana w górę lub w dół i zawsze daje wrażenie prostoty i elegancji. Jeśli jednak szukasz sposobu, aby Twoja biała bluzka wyróżniała się z tłumu, wypróbuj jeden z tych zabawnych pomysłów:

Zamiast nosić bluzkę w jednolitym kolorze z jednolitymi kolorowymi spodniami lub spódnicą, wybierz wzorzystą parę. Oliwkowa spódnica w stylu wojskowym (jak ta z Urban Outfitters) będzie świetnie wyglądać z koszulą Madewell – kolory są niemal identyczne, więc wygląda to tak, jakbyś połączyła dwa elementy w jeden! Jest to również świetny sposób na pokazanie swojej osobowości bez zbędnego rozgłosu.

Koszula zapinana na guziki to klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody ze względu na dodatkowy dotyk klasy, który nadaje każdemu strojowi. Spróbuj dodać trochę krawędzi, łącząc ją z czymś bardziej nowoczesnym, jak chude dżinsy i obcasy. Takie zestawienie jest nieoczekiwane, ale piękne – będziesz wyglądać spójnie, nie starając się zbytnio. Więcej artykułów na temat mody znajdziesz na stronie https://howwear.pl/ .